Топла ZKT4808-001G-1024BL3-12-24C 1024 линија ротари енкодер отворот 8мм

Топла ZKT4808-001G-1024BL3-12-24C 1024 линија ротари енкодер отворот 8мм

DEN 1920.00

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Број На Модел На: Стандард
Вратило дупка: Целосно Шупливи
Отворот: 8мм
Надворешниот дијаметар: 48mm
Пулсот: 600

Најдобрите понуди во категоријата