Нова фан за Asus VivoBook F450 K450J A450 F450J X450JF A450E A450LC A450EJF k450v процесорот вентилаторот за ладење NFB75A05H DFS551205ML0T FCFD

Нова фан за Asus VivoBook F450 K450J A450 F450J X450JF A450E A450LC A450EJF k450v процесорот вентилаторот за ладење

-76 %

DEN 192.00

Ново

Това е достапна

Линии: 4 Линии
Бренд Име: YINWEITAI
Компатибилен ПРОЦЕСОР: no
Број На Модел На: sdff
Пакет: No
Тип: Фан
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Примена: Процесор
is_customized: Yes
Бучава: no
Фан Големина: 6 cm

Најдобрите понуди во категоријата