Цртан филм Сликарство СТП Кожа Стојат Паричникот прекривачот За Gigabyte GSmart Суштината на Мобилен Телефон Случај Со Картичка Слотови

Цртан филм Сликарство СТП Кожа Стојат Паричникот прекривачот За Gigabyte GSmart Суштината на Мобилен Телефон Случај

-20 %

DEN 189.60

Ново

Това е достапна

Тип: Случај
Материјал: кожа
Функција: Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет: Yes
Број На Модел На: За Gigabyte GSmart Суштината
Бренд Име: SZLHRSD
Компатибилен Бренд: За Gigabyte GSmart Суштината
Објектот: телефон случај,маска,торба
Материјал: СТП Кожа
Стил: Флип Случај
Функција: id Кредитна картичка слотови
квалитет: Висок квалитет
Место на Потекло: Шенжен, Кина (Копно)
статус: во парк
Функција: мулти обрасци
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата