White &Kraft Покрие DIY Албум Висок Квалитет на Хартија Diy рачно изработени Фото Албуми за Љубител Бебе Свадба Налепници Scrapbooking

White &Kraft Покрие DIY Албум Висок Квалитет на Хартија Diy рачно изработени Фото Албуми за Љубител Бебе Свадба Налепници

-70 %

DEN 663.84

Ново

Това е достапна

боја: Сина маска, Бела покривка, Kraft маска
Фото Складирање Количина:
Задолжителен: случај обврзувачки
Големина: 10 inch
Употреба: Свадба Фото Албум
Стил: Лабава-лист Фото Албум
Тип: Леплива Тип
Маска Материјал: Хартија
Број На Модел На: PB-28205

Најдобрите понуди во категоријата