Двоен слој Јака Ѓердан Ѓердан Жените Гроздобер снегулка pendant ѓердани сребро алуминиум Накит за Подарок xuben продажба

Двоен слој Јака Ѓердан Ѓердан Жените Гроздобер снегулка pendant ѓердани сребро алуминиум Накит за Подарок xuben продажба

-2 %

DEN 160.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Pendant Големина: aboat15MM
Синџир Тип: Никој
Обликотшема: Круг
Метали Тип: Цинк Легури,Сребро Позлатен
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Материјал: Лента
Стил: Канцеларија/кариера
Број На Модел На: XB161223-5
Бренд Име: xuben
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
боја-01: Злато
боја-02: Сребро.
Тип На Објект: ЛЕНТА Ѓердани
Пол: Жените
Метали Тип: Цинк Легура
боја: Роуз Злато
color3: sliver
Материјал: Легура
синџир: Чипка

Најдобрите понуди во категоријата