Amoled За Meizu MX5 M575M M575U Lcd Екранот со Допир стакло Digitizer собранието замена на делови

Amoled За Meizu MX5 M575M M575U Lcd Екранот со Допир стакло Digitizer собранието замена на делови

DEN 720.00

Ново

Това е достапна

боја: црна, бела, црвена
LCD Комплет: Yes
Резолуција На Екранот: 1920x1080
Број На Модел На: mx5
Екран На Допир За Тип: Капацитивни Екран
Бренд Име: highbirdfly
Големина: 5.5'
боја: Црна/ Бела

Најдобрите понуди во категоријата