shhworldsea 50Sets 3 Pin Автомобил електричниот конектор приклучок за АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Одговара за мицубиши овална Темперамент за Тојота Suzuki

shhworldsea 50Sets 3 Pin Автомобил електричниот конектор приклучок за АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Одговара за мицубиши

-46 %

DEN 1096.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип: Пластични + бакар
Објектот Тежина: 1kg
Специјални Функции: Водоотпорен
Бренд Име: shhworldsea
Напон: 12V
Објектот Големина: 3 Pin Автомобил конектор приклучок
Од Моќ: 3 Pin Автомобил конектор приклучок
Име На Модел: 3 Pin Автомобил конектор приклучок
Пол: Женски
Примена: Автомобилската
Автомобил Направи: СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобрите понуди во категоријата