Повеќенаменски професионални пица ножици / леб нож/храна ножици/Лопата ножици две цели

Повеќенаменски професионални пица ножици / леб нож/храна ножици/Лопата ножици две цели

-40 %

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Тип: пица алатки
Бренд Име: houguanglan
Материјал: Метал
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: CIQ
Пица Алатки Тип: пица ножици
Број На Модел На: L

Најдобрите понуди во категоријата