Прирачник 4 Боја 2 Станица Т-маица Печатење на Екран Машина Т-маица Печатач Притиснете Опрема 55*45см DIY Т-Маица TJ

Прирачник 4 Боја 2 Станица Т-маица Печатење на Екран Машина Т-маица Печатач Притиснете Опрема 55*45см DIY Т-Маица

-90 %

DEN 7452.00

Ново

Това е достапна

Пакет: Кутија
Бренд Име: YunlinLi
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: TJ
Број на Парчиња: 1
Примена: L-МАРК Кабел id Печатач
Тип: т риза печатење на екран машина
Име: TJ прирачник 4 боја 2 станица т риза печатење на екран
Примена: Електрични Алатка во Собата, т риза печатење на екран машина

Најдобрите понуди во категоријата