БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ A3R-30X Фотоелектрически сензор

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ A3R-30X Фотоелектрически сензор

DEN 552.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Сензор На Температура На
Теорија: Отпор Сензор
Излез: Аналогни Сензор
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Тип: Влажност Сензор
Бренд Име: BETTERSHENGSUN
Број На Модел На: A3R-30X

Најдобрите понуди во категоријата