60*110cm Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните фото рамка Ѕид Decals був ѕид налепница DIY Декорација Винил Лепило Налепница ZYPA-9005

60*110cm Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните фото рамка Ѕид Decals був ѕид налепница DIY Декорација Винил Лепило

-90 %

DEN 194.88

Ново

Това е достапна

боја: Браун
Класификација: За Ѕид
Стил: Американски Стил
Бренд Име: ZOOYOO
Материјал: Хартија
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Цртан филм
Број На Модел На: ZYPA-9005-НН
is_customized: yes
Големина: Large
Функција: 3D Налепница
боја: Браун
Материјал: винил,ПВЦ
Употреба: livving соба
Заврши Големина: 110*60СМ
Производ Големина: 60*90cm

Најдобрите понуди во категоријата