голема lovelypink висок квалитет на кадифен делфин играчка нови делфин кукла подарок за 75см

голема lovelypink висок квалитет на кадифен делфин играчка нови делфин кукла подарок за 75см

-6 %

DEN 2399.76

Ново

Това е достапна

Карактеристики: Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект: Животни
Предупредување: no
Пол: Унисекс
Возраст Опсег: > 3 години
Тип: Кадифен/Нано Кукла
Пополнување: PP Памук
Материјал: Кадифен
Број На Модел На: 75см
Форма: делфин
Животни: делфин
Тема: Играчка

Најдобрите понуди во категоријата