Морски животни големи 59cm делфин кадифен играчки фрли перница роденденски подарок b4832

Морски животни големи 59cm делфин кадифен играчки фрли перница роденденски подарок b4832

-4 %

DEN 1608.00

Ново

Това е достапна

Карактеристики: Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект: Животни
Предупредување: no
Пол: Унисекс
Возраст Опсег: > 3 години
Тип: Кадифен/Нано Кукла
Пополнување: PP Памук
Материјал: Памук
Животни: делфин
Број На Модел На: t55
Форма: Животните
Тема: Играчка

Најдобрите понуди во категоријата