Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X10 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за CUBOT X10 MTK6592 Octa Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

-82 %

DEN 791.76

Ново

Това е достапна

Најдобрите понуди во категоријата