КИП Топла Продажба 1.6x2m Розова Боја, Памук Не-pollutant Текстилни Муслин Фото Потекло Студио за Фотографија Екран Chromakey Позадина

КИП Топла Продажба 1.6x2m Розова Боја, Памук Не-pollutant Текстилни Муслин Фото Потекло Студио за Фотографија Екран

-80 %

DEN 213.12

Ново

Това е достапна

Големина (мм): BWPINK-2M
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Стил: Полна Боја
Материјал: Не-плетени
Број На Модел На: BWPINK-2M
Бренд Име: CY

Најдобрите понуди во категоријата