Топла Пеперутка Дома Смеа се Надевам Сеќавањата Ѕид Налепница Decal Отстранлив Уметност ПВЦ Оркестарот Дома ZYVA-8269 33*17

Топла Пеперутка Дома Смеа се Надевам Сеќавањата Ѕид Налепница Decal Отстранлив Уметност ПВЦ Оркестарот Дома ZYVA-8269

-90 %

DEN 134.40

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Животните
Број На Модел На: ZYVA-8269-NA
Големина: Medium
Функција: 3D Налепница
Материјал: Винил
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 33*17
is_customized: yes

Најдобрите понуди во категоријата