најдобро продаваните Перење Денес или Голи Утре Отстранлив Винил живот смешно Кујнски Ѕид Decal налепници ZYVA-8295

најдобро продаваните Перење Денес или Голи Утре Отстранлив Винил живот смешно Кујнски Ѕид Decal налепници ZYVA-8295

-90 %

DEN 117.12

Ново

Това е достапна

Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Шема
Број На Модел На: ZYVA-8295-NA
Големина: Medium
Материјал: Винил
Пакување: Транспарентен OPP
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Заврши Големина: 78*41cm
is_customized: yes
Функција: 3D Налепница

Најдобрите понуди во категоријата