МЕ СТАВИ ДОЛУ Смешни декоративни водоотпорен винил тоалет налепници Бања Дома Декор Ѕид Уметност Decal Бесплатен Превозот ZYVA-329

МЕ СТАВИ ДОЛУ Смешни декоративни водоотпорен винил тоалет налепници Бања Дома Декор Ѕид Уметност Decal Бесплатен Превозот

-90 %

DEN 58.56

Ново

Това е достапна

боја: црна, Кафеава
Класификација: За Ѕид
Стил: Креативните
Бренд Име: ZOOYOO
Материјал: Пластични
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Тоалет
Тема: Знаци
Број На Модел На: ZYVA-329-НН
is_customized: yes
Големина: Small
Функција: 3D Налепница
боја: црна,ЦРВЕНА ,СИНА ,кафена
Материјал: ПВЦ
цитат ѕид налепница: Букви Ѕид Decal
Заврши Големина: 20*7,6 cm

Најдобрите понуди во категоријата