На S4006-G-360B / 24F ротари енкодер 360 6mm надворешниот дијаметар на 40mm солидна окно

На S4006-G-360B / 24F ротари енкодер 360 6mm надворешниот дијаметар на 40mm солидна окно

DEN 1529.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: Стандард
is_customized: Yes
Работи На Принцип: Делумното
окно: 6mm
Надворешниот дијаметар: 40mm
Модел: HTS4006-G-360B / 24F

Најдобрите понуди во категоријата