23*15 Живот IsTake Нашиот Здив Awy Отстранлив Ѕид Лепенки 3D Viny Decals Home Art Декорација ZYPA-8291

23*15 Живот IsTake Нашиот Здив Awy Отстранлив Ѕид Лепенки 3D Viny Decals Home Art Декорација ZYPA-8291

-90 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

боја: Црна, Бела
Класификација: За Ѕид
Стил: Модерна
Бренд Име: ZOOYOO
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Знаци
Број На Модел На: ZYVA-8291-NA
Големина: Medium
Функција: 3D Налепница
Материјал: Винил
Пакување: Транспарентен OPP
Производ Големина: 23*15
Произведени Област: Кина
Карактеристики: Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
is_customized: yes

Најдобрите понуди во категоријата