170 Степен Широк Агол Нови Promation Автомобил DVR Автомобил видео Рекордер видео камера Со Визија Ноќ Со G-Сензор

170 Степен Широк Агол Нови Promation Автомобил DVR Автомобил видео Рекордер видео камера Со Визија Ноќ Со G-Сензор

DEN 629.04

Ново

Това е достапна

Видео Кодот: H. 264
Големина На Дисплеј: 2.7
OSD Language: Шпански,Германски,Тајландски,Турски,Јапонски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Италијански,Француски,Руски,Корејски,Англиски
Собранието На Чекање: Преносни Снимач
Видео Формат: AVI
Слики Сензор: Преносни Снимач
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина: Класа 2
Интерфејс: HDMI,USB2.0,AV-Out
Оригиналниот Пакет: Yes
Пиксели: 500Mega
Екранот Размер: 16
Рамки Во Секунда: 30
Број На Леќи: 1
Агол На Гледање: 120°
Траење На Батеријата: /
Бренд Име: PolarLander
Батеријата: Вграден-во
Макс Надворешна Меморија: 32g
Камерата Резолуција: 1920x1080
GPS logger: Никој
Екран На Допир: No
Специјални Функции: Led Светло,Микрофон,Led Дисплеј,Движење Откривање,Циклус на Снимањето,Ноќ Визија,SD/MMC Картичка,Време и Датум Екран,G-sensor,Цикличното Снимање
Тип На Објект: Автомобил DVR
Чипсет Производител: /

Најдобрите понуди во категоријата