Големи димензии:60*94CM viny ѕид дома декор creativewall decal ZooYoo8161 декоративни adesivo де parede отстранлив винил ѕид налепница

Големи димензии:60*94CM viny ѕид дома декор creativewall decal ZooYoo8161 декоративни adesivo де parede отстранлив

-90 %

DEN 204.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Класификација: За Ѕид
Стил: Креативните
Материјал: Пластични
Спецификација: Single-piece Package
Шема: Авион Ѕид Налепница
Сценарија: Ѕид
Тема: Животните
Број На Модел На: ZYVA-8161-NA
is_customized: yes
Големина: Large
Функција: 3D Налепница
Производ големина: 60*94cm
Заврши Големина: 200*158cm
Дома Декор: отстранлив винил ѕид decal

Најдобрите понуди во категоријата