За KTM EXC-Р 530 2008 EXC 530 4T 2009 2010 2011 XCR-530 W 2008 EXCR530 EXC530 XCRW530 Мотоцикл накладките Предни Задни

За KTM EXC-Р 530 2008 EXC 530 4T 2009 2010 2011 XCR-530 W 2008 EXCR530 EXC530 XCRW530 Мотоцикл накладките Предни Задни

-74 %

DEN 300.00

Ново

Това е достапна

Објектот Тежина: 0.3kg
Објектот Дијаметар: 8.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Име На Модел: За EBC Пред 181 - Задните 368
Објектот Ширина: 4.8cm
Тип На Објект: Сопирачките Дискови
Објектот Должина: 8.8cm
Бренд Име: GFYSHIP
Година: 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Motobike Направи: Хонда
Материјал Тип: висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Висина: 0.78cm
Специјални Функции: Директна замена на оригинални делови
Позиција: Пред 181 - Задните 368
ОЕМ Кодот: FA181+FA368
Име На Модел: Мотоцикл накладките комплет
Количина: 2 пара
F: EXC-Р 530 2008
M: EXC 530 4T 2009 2010 2011
модел 01: XCR-530 W 2008
модел 02: XC-530 W 2008 2009
модел 03: XC-530 W 4T 2010
модел 04: SXC 625 SXC625 2005-2006

Најдобрите понуди во категоријата