плус големина 34-43 Жените Булчински Високи Потпетици Пумпи цвеќиња Глуждот Рака Платформа Фустан Чевли Свадба Чевли zapatos Дами Канцеларија Пумпи

плус големина 34-43 Жените Булчински Високи Потпетици Пумпи цвеќиња Глуждот Рака Платформа Фустан Чевли Свадба Чевли

-2 %

DEN 1248.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Моден Елемент: Тока
Повод: Повик
is_handmade: Yes
Insole Материјал: Сплотени кожа
Сезоната: Пролет/Есен
Затворање Тип: Тока Рака
Пета Висина: Висока (5cm-8cm)
Пети Форма: Круг Пети
Пумпа Тип: Основни
Платформа Висина: 0-3cm
Обвивка Материјал: Синтетички
Горниот Материјал: PU
Бренд Име: MSLNCORP
Пета Тип: Плоштад пета
Стил: Класици
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Број На Модел На: xinyijia.510-1.еј
Outsole Материјал: Гума
Пета Висина: 6cm
Платформа Висина: 1.5 cm

Најдобрите понуди во категоријата