Нови Пристигнување 3x32 Пушка Опсег со Осветлени Reticle За Надворешна Спорт Употреба PP1-0258

Нови Пристигнување 3x32 Пушка Опсег со Осветлени Reticle За Надворешна Спорт Употреба PP1-0258

DEN 594.72

Ново

Това е достапна

Бренд Име: canis latrans
Број На Модел На: PP1-0258
Функција: Леќа
Тип: Пушка
Magnificaiton: 3x
Цел дијаметар(mm): 32
Цевка со дијаметар: 25.4 mm

Најдобрите понуди во категоријата