Врвот се Занимава SODIAL(R) Влезот Машки Моќ Штекер со Осигурач Switch 10A 250V 3 Pin IEC320 C14

Врвот се Занимава SODIAL(R) Влезот Машки Моќ Штекер со Осигурач Switch 10A 250V 3 Pin IEC320 C14

DEN 27.36

Ново

Това е достапна

Стандард: како слики
Број на USB Порти: Никој
Surge Protector: Yes
Продолжување Должина На Кабел: Никој
Заземјување: Не-Заземјување
Заштита Од Преоптоварување: Yes
Еден USB Max Излез: Никој
WIFI: No
Бренд Име: Fasdga
Места Број: 1
Тип: Други

Најдобрите понуди во категоријата