Топла Продажба Октомври. Дома Текстил Nekopara Аниме Chocolat & Ванила Loli 2WT 2way Плоштадот Перница Случај еднострани двострани Подарок #41422B

Топла Продажба Октомври. Дома Текстил Nekopara Аниме Chocolat & Ванила Loli 2WT 2way Плоштадот Перница Случај еднострани

-80 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Големина: 20x20cm One sided, 35x35cm One sided, 40x40cm One sided, 45x45cm One sided, 60x60cm One sided, 90x90cm One sided, 20x20cm Two sided, 35x35cm Two sided, 40x40cm Two sided, 45x45cm Two sided, 60x60cm Two sided, 90x90cm Two sided
Шема: Печатени
Техника: Ткаени
Тип: Декоративни Pillowcases
Функција: Не-Токсични
Ткаенина Count: 20
тема count: 100TC
одделение: Квалификуван
is_customized: Yes
Употреба: Дома
Број На Модел На: 41422B
Шаблон Тип: Цртан филм
Материјал: 2WT
Стил: Печатење Во Боја

Најдобрите понуди во категоријата