200sheets Црна Оригами Бела рачно изработени Хартија за Виткање Свадба, Роденден Оркестарот Обвивка Scrapbooking Занает Хартија слободни shpping

200sheets Црна Оригами Бела рачно изработени Хартија за Виткање Свадба, Роденден Оркестарот Обвивка Scrapbooking Занает

-70 %

DEN 452.88

Ново

Това е достапна

боја: микс боја, бела, црна
Големина: 145x145mm, 175x175mm, 200x200mm, 250x250mm
Бренд Име: eKangbuy
Број На Модел На: 20*20
Шема: Никој,Солидна Боја
Повод: Свадба & Ангажирање,Роденден,ноќта на Вештерките,Божиќ,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста
Материјал: Хартија

Најдобрите понуди во категоријата