10x14mm Мулти Боја Додаток Делови Ѓердан Хривнија Занаети Стакло бисери Лабава DIY Овална Монистра Среќа Камења Жени, Девојки Подароци

10x14mm Мулти Боја Додаток Делови Ѓердан Хривнија Занаети Стакло бисери Лабава DIY Овална Монистра Среќа Камења Жени,

-26 %

DEN 143.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: YOUCAIHUA
Бисер Форма: Издолжена
Објектот Форма: Овална Форма
Бисер Тип: Симулирани-бисер
Материјал: бисер
Број На Модел На: MM0010
Објектот Тежина: 0.08
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Бисер Квалитет: АА+
is_customized: Yes
Надворешниот Дијаметар: 10x14mm
боја: multicolor
Објектот Форма: овална
Материјал: Камен
Должина: 15inch

Најдобрите понуди во категоријата