ZUCZUG RCD300 RCD510 Автомобил USB Подигнат Интерфејс Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Scirocco Golf MK6 5KD 035 726 НА 5KD035726A

ZUCZUG RCD300 RCD510 Автомобил USB Подигнат Интерфејс Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Scirocco Golf MK6 5KD 035 726

-60 %

DEN 309.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел: 5KD 035 726 НА
Специјални Функции: USB Подигнат Интерфејс Префрлате
Бренд Име: ZUCZUG
Објектот Големина: 3.6 cm*2.4 cm*2.4 cm Кабел 1.2 m
Материјал Тип: Пластични
Објектот Тежина: 0.02kg
Напон: 12V
Од Моќ: ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 Jetta MK5 Scirocco
Интерфејс: ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Scirocco Golf MK6
Име на производ: Автомобил USB Подигнат Интерфејс Префрлате
Производ инсталација локација: Внатрешни работи
Производ Дел Број: 5KD035726A 5KD 035 726A 5KD-035-726-НА 5KD 035 726 НА
Другиот Дел Броеви: 5KD 035 726 НА 5KD035726A 5KD 035 726A 5KD-035-726-А
Соодветните модели на автомобили: ФОЛКСВАГЕН Golf MK6 Jetta MK5 Scirocco
модели на автомобили: ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Scirocco Golf MK6

Најдобрите понуди во категоријата