CC Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените И Мажите Буква V Прстен Дами Накит Едноставни Додатоци Љубители Anel Bijoux Femme CC1267

CC Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените И Мажите Буква V Прстен Дами Накит Едноставни Додатоци Љубители Anel Bijoux

-40 %

DEN 136.80

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 3мм
Повод: Свадба
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Писмо
Функција: Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име: CC&BYX
Поставување Тип: Никој
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: прстен
is_customized: Yes
Материјал: Метал
Пол: Мажи
Прстени Тип: Свадба Бендови
Тип На Производ: прстен
Пол: Прстени За жени и Мажи
Материјал: Нерѓосувачки Челик
боја: злато боја
Обликот: Буквата V
Големина: 6-9
Стил: едноставен прстен
Повод: Партија/свадбена/ангажман
Услуга: Пад на превозот
Bijoux Femme: љубителите прстен

Најдобрите понуди во категоријата