Туш Главата Sprinkler Прилагодливи 3 Режим LED Светло Туш Главата Sprinkler Сензор на Температура на Бања

Туш Главата Sprinkler Прилагодливи 3 Режим LED Светло Туш Главата Sprinkler Сензор на Температура на Бања

-50 %

DEN 335.04

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HNGCHOIGE
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Материјал: Пластични
Површина По Завршувањето: Никој
Тип: Фиксна Поддршка Тип
Туш форма: Круг
Број На Модел На: видете информации
Туш Главата Функција: Заштеда На Вода Тушеви
Стил: Една Глава

Најдобрите понуди во категоријата