1pc Титан вртливиот За 3D Печатач Титан Екструдер Bowden Екструдер За Десктоп FDM Печатач Reprap MK8 J-раководител Bowden i3 ,Kossel

1pc Титан вртливиот За 3D Печатач Титан Екструдер Bowden Екструдер За Десктоп FDM Печатач Reprap MK8 J-раководител

-87 %

DEN 45.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: завртки орев
Бренд Име: FYSETC
Број На Модел На: Титан Вртливиот
Тип: J-раководител
модул име: Титан Вртливиот
компатибилен екструдер: Титан Екструдер Bowden Екструдер
Употреба: За Десктоп FDM Печатач Reprap MK8 J-раководител Bowden i3 ,Kossel
Пакет: 1pc Титан вртливиот

Најдобрите понуди во категоријата