SCON 5W led 9W вградени таванот светилка рамка лесна бескрајни вградна светилка КРИ КОЧАН Ra CRI>93 ѕид се мијат хотел центарот на Вниманието внатрешна светлина

SCON 5W led 9W вградени таванот светилка рамка лесна бескрајни вградна светилка КРИ КОЧАН Ra CRI>93 ѕид се мијат хотел

-90 %

DEN 566.40

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: 4000k, 2700k, 3000k
Wattage: 5W, 5W Dimming, 9W, 9W Dimming
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Објект: Вниманието
Број На Модел На: SC-SDC
Гаранција: две години
Заврши: Бранеа Никел
Карактеристики: КРИ природна светлина
Тело Материјал: Алуминиум
сертификација: CCC,CE
Употреба: Индустриски
Бренд Име: SCON
Моќ Толеранција: 5%
Е dimmable: Yes
Извор На Енергија: AC
Напон: 110-240V
CRI: Ра>93
Обликот: Круг

Најдобрите понуди во категоријата