Силна TRILENE 201m 220yd Најлон Риболов Линија 6/10/12/14/17/20LB Зелена Намамат Monofilament Pescaria Linha Де Pesca Риболов Жица

Силна TRILENE 201m 220yd Најлон Риболов Линија 6/10/12/14/17/20LB Зелена Намамат Monofilament Pescaria Linha Де Pesca

-20 %

DEN 399.60

Ново

Това е достапна

категорија: Серијата
Број На Модел На: TRILENE
Пловни Карактеристика: Потоне Линија
Со Владетел или Не: No
Позиција: Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не: No
Бренд Име: патување околу риболов
Материјал: Најлон
Обликот: Ниво
Метри: 200
Тип: најлон риболов линија
боја: зелен (Како на Сликата Покажува)
Материјал: Најлон
Должина: 200m
Тест(LB): 6lb, 10lb,12lb,14lb,17lb,20lb
Кол(mm): 0.25 mm,0.33 мм,0.35 мм,0.38 мм,0.43 мм,0.46 mm
Модел: Berkley

Најдобрите понуди во категоријата