220V AC 0-4mpa Притисок на копчињата / воздушниот компресор вклучите / пумпа за електронски притисок на копчињата/електронска притисок префрлате

220V AC 0-4mpa Притисок на копчињата / воздушниот компресор вклучите / пумпа за електронски притисок на копчињата/електронска

-90 %

DEN 567.60

Ново

Това е достапна

Dial Дијаметар: 2 - 3.9 Инчи
Дисплеј Тип: Дигитални
Притисок Опсег: 0-4Mpa
Број На Модел На: РК-Y810
Макс Мерен Опсег: 49 PSI & Под

Најдобрите понуди во категоријата