Гем & Чипка Оркестарот Околу Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Мувла Sugarcraft Кујнски Прибор

Гем & Чипка Оркестарот Околу Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Мувла Sugarcraft

-90 %

DEN 282.72

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип: Габи,
Непристојни Слика: No
Број На Модел На: 1
Сексуално Сугестивна: No
Бренд Име: Anivia

Најдобрите понуди во категоријата