Mijiang Нерѓосувачки Челик Тркалезна Форма Торта Декорирање Алатки Фондан Cookie Секачи Slicer Сет Кујнски Прибор Bakeware A303-5

Mijiang Нерѓосувачки Челик Тркалезна Форма Торта Декорирање Алатки Фондан Cookie Секачи Slicer Сет Кујнски Прибор

-60 %

DEN 68.16

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика: No
Бренд Име: mijiang
Број На Модел На: TZ002
Сексуално Сугестивна: No
Торта Алатки Тип: Габи,
Тип: нерѓосувачки челик торта мувла
Материјал: нерѓосувачки челик торта мувла
готвење алатки: Фондан Секачи, Фондан Мувла
Стил: Круг Метал Торта Мувла
Повод: кујнски прибор
дизајн: Фондан Колаче Машина
Тежина: 29g/set

Најдобрите понуди во категоријата