Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Тепих Трајни Посебен Автомобил Патосници За Hyundai Elantra Акцент Sonata Genesis Coupe

Целосно Покриени Без Мирис Водоотпорен Тепих Трајни Посебен Автомобил Патосници За Hyundai Elantra Акцент Sonata Genesis

-78 %

DEN 4752.00

Ново

Това е достапна

Боја Име: Црна, Црвена, Портокалова, вино, црвена, Кафеава, Беж
Материјал Тип: вештачка кожа
Пополнување Материјал: Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел: Hyundai
Hyundai Модел: Genesis Coupe
Објектот Должина: 139
Објектот Ширина: 67
Патосници Тип: Мат Кожа
Објектот Тежина: 3.6kgs
Специјални Функции: автомобил патосници за Hyundai
Име На Модел: 1210-HY1
Објектот Висина: 36
Тип На Објект: Матс & Теписи
Површината Материјал: Polycarbamate / spandex /СТП
Составот на содржина: 61% (содржи) -70% (содржи)
Комбинациски Форма: Пет седишта

Најдобрите понуди во категоријата