Bowknot Перница Случај Црвено Геометрија Перница Случај Цик-Цак Settee Одмор Подарок Дијамант Фрли Перница Случај Црна Плоштадот Burlap Дизајнер

Bowknot Перница Случај Црвено Геометрија Перница Случај Цик-Цак Settee Одмор Подарок Дијамант Фрли Перница Случај

DEN 90.96

Ново

Това е достапна

Големина: 43x43cm
Обликот: Плоштад
Бренд Име: Шарени Булдог
Употреба: Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил: Обична
Број На Модел На: CX0992
is_customized: Yes
Шема: Печатени
Шаблон Тип: Геометриски
Техника: Рачно изработени
Материјал: Лен и памук / Полиестер
Употреба: Фудбал Соба
Материјал: Полиестер лен
Големина: 17.7 инчен
ткаенина боја: Беж
Поддршка: Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1: Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2: Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип: Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна: Не пополнување
Модел 1: Триаголник Ѕвезда Стрелка Линија
Шема 2: Сина, Портокалова Жолта Розова

Најдобрите понуди во категоријата