2018new3PCS/Set Универзална Удобно Плоштадот Мека Памучна Автомобил Седиште Перница Пред задното Седиште Опфаќа Авто Стол Подлога Мат Автомобил Материјали

2018new3PCS/Set Универзална Удобно Плоштадот Мека Памучна Автомобил Седиште Перница Пред задното Седиште Опфаќа Авто

-84 %

DEN 285.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Должина: 45cm
Бренд Име: ЧЕ ПИ РЕН
Објектот Ширина: 45cm
сет парче: 3
Објектот Висина: 30cm
Материјал Тип: Памук
Применливи Сезона: Четири Сезони
Mfg Серија Број: столче маска
Објектот Тежина: 0.6kg

Најдобрите понуди во категоријата