Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar / 0-180PSI

Воздушниот Компресор Пневматски и Хидраулични Течност под Притисок Мерач 0-12Bar / 0-180PSI

-51 %

DEN 39.84

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Shanwen
Dial Дијаметар: 1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип: Аналогни
Макс Мерен Опсег: 150 - 199 PSI
Број На Модел На: видете информации

Најдобрите понуди во категоријата