MTB 3K Целосна Јаглерод Рамен Handlebar / Јаглерод Пораст Велосипедизам Handlebar MTB Делови 31.8 * 600/620/640/660/680/700/720/740 / 760mm

MTB 3K Целосна Јаглерод Рамен Handlebar / Јаглерод Пораст Велосипедизам Handlebar MTB Делови 31.8 * 600/620/640/660/680/700/720/740

-54 %

DEN 887.52

Ново

Това е достапна

боја: Станот 600, Рамни 620, Рамни 640, Рамни 660, Рамни 680, Рамни 700, Рамни 720, Рамни 740, Рамни 760, Пораст 600, Пораст 620, Пораст 640, Пораст 660, Пораст 680, Пораст 700, Пораст 720, Пораст 740, Пораст 760
Употреба: патот велосипеди,планински велосипеди
Компоненти: Handlebar
Бренд Име: ПЛАТ-P
менгеме дијаметар: 31.1 - 32.5 mm
Број На Модел На: 002
Ширина: 701 - 800mm
is_customized: Yes
Материјал: Јаглерод Влакна
Тип: Се проголта облик на Handlebar

Најдобрите понуди во категоријата