Мешани Големина 1 Пакет Peridot AB Помине Уметност Rhinestones 3d Сјајот Кристал Накит Декорација За Нокти, Облека Телефони DIY Додатоци

Мешани Големина 1 Пакет Peridot AB Помине Уметност Rhinestones 3d Сјајот Кристал Накит Декорација За Нокти, Облека

-39 %

DEN 60.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кристал & Декорација
Бренд Име: Misscheering
Големина: SS6-SS20
Број На Модел На: Помине Уметност Rhinestones
Тежина: 2g
Количина: 1pack ( Околу 300-350pcs)
Материјал: Стакло
боја: Peridot AB Боја
Стил: мода и шарм
Тип: 3d Микс Помине Rhinestones
Функција: DIY помине уметност декорации
Материјал: Кристал Rhinestones
Ноктите Алатки: Сјајот На Ноктите Rhinestones
Употреба: За Помине Уметност Украси/Облека, Додатоци
Обликот: Flatback Стакло Помине Rhinestones
квалитет: Врвен квалитет
Карактер: Сјајна AB Rhinestones

Најдобрите понуди во категоријата