Мека Намамат Квалитетна Професионална Пластика Мамки 6pcs 12cm/7.2 g Esfishing јас Shad Опашка Риболов мами Крап Leurre Souple Saltwater

Мека Намамат Квалитетна Професионална Пластика Мамки 6pcs 12cm/7.2 g Esfishing јас Shad Опашка Риболов мами Крап Leurre

-48 %

DEN 139.20

Ново

Това е достапна

Позиција: Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Број На Модел На: BSL-IST120
Бренд Име: esfishing мамки
Риболов Намамат Должина : 4.8
Риболов Намамат Боја : 8 Бои
Риболов Намамат Тежина : 7.2 g/парче
Риболов Намамат Сол : Yes
Риболов Намамат Количина : 6Pcs
Риболов Намамат Attractant : Yes
Риболов Намамат Пакет : 6pcs/торба
Риболов Намамат Прилагодите : Yes

Најдобрите понуди во категоријата