xunbeifang 100pcs Безжичен Далечински Сензор Бар Инфрацрвени Зраци За Nintendo Wii Контролер Конзола

xunbeifang 100pcs Безжичен Далечински Сензор Бар Инфрацрвени Зраци За Nintendo Wii Контролер Конзола

-86 %

DEN 5997.60

Ново

Това е достапна

Со USB: no
is_customized: no
Број На Модел На: GNI01301
Бренд Име: xunbeifang
Nintendo Модел: Wii
Компатибилен Марка/Модел: Nintendo
Важат за: за Wii
Тип На Производ: Сензор Бар
Тип На Врска: Безжичната
Безжичната: Не Bluetooth

Најдобрите понуди во категоријата