GT1549S турбо кертриџ 7136670001 713667 5003S 713667 0003 713667 0001 9637861280 за моторот : DW10ATED4 DW 10ATED4S DW10ATED4S

GT1549S турбо кертриџ 7136670001 713667 5003S 713667 0003 713667 0001 9637861280 за моторот : DW10ATED4 DW 10ATED4S

-58 %

DEN 2544.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: westmove
Автомобил Производител: Рено
Модел Година: 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Име На Модел: turbocharge турбо полнење мотор турбина core chra 2.0 JTD HDI
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Должина: 14inch
Објектот Ширина: 14inch
Објектот Висина: 14inch
Објектот Тежина: 2.1kg
Материјал Тип: 713667-1 713667-2 713667-3 713667-4 713667-5 2.0 HDI 2.0 L
Frequence Опсег: 0375P4 0375G0 DW10ATED4 DW 10ATED4S DW10ATED4S
Специјални Функции: 713667 5003S 713667 0003 713667 0001 9637861280 9644384180 0375F9
Поставување на Возило: 713667-5003S 713667-0003 713667-0001 7136675003S 7136670003 7136670001
Тип На Објект: Воздухот Дози

Најдобрите понуди во категоријата