1+10Pcs 0.5-3.2 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet 2mm L15

1+10Pcs 0.5-3.2 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet 2mm L15

-86 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: OOTDTY
Тип: Центар Вежба Малку
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: 1A10004
Материјал: Други
Употреба: За Дупчење Дрво
Должина: 28mm

Најдобрите понуди во категоријата