2018 Моден Дизајнер Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Лигавче Ѓердани & Приврзоци Жените Гроздобер Цвет Накит

2018 Моден Дизајнер Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Лигавче Ѓердани & Приврзоци Жените Гроздобер Цвет Накит

-19 %

DEN 64.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Pendant Големина: na
Пол: Жените
Број На Модел На: XL811A
Материјал: Кристално
Бренд Име: ZOSHI
Метали Тип: Цинк Легура
Стил: Чешка
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
is_customized: Yes
Обликотшема: Растенијата
Синџир Тип: Линк Синџир
Функција: na
Компатибилност: na
Должина: 46cm

Најдобрите понуди во категоријата