Столче Покрие Автомобили Места Опфаќа Заштитник за Citroen Pallas C4l C5 C-elysee Elysee Xsara Picasso на 2006 2005 2004 2003

Столче Покрие Автомобили Места Опфаќа Заштитник за Citroen Pallas C4l C5 C-elysee Elysee Xsara Picasso на 2006 2005

-76 %

DEN 5750.40

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина: 5.5kg
Специјални Функции: Вода-Доказ,Основна Функција
Mfg Серија Број: за 5 седишта
Објектот Ширина: 50cm
Бренд Име: LCRTDS
Објектот Должина: 135cm
Објектот Висина: 3.5cm
Применливи Сезона: Четири Сезони
Материјал Тип: вештачка кожа
сет парче: >10

Најдобрите понуди во категоријата